Z dnia na dzień coraz więcej urządzeń może korzystać z najnowszego oprogramowania od Google. Amerykanie obecnie testują pierwszą aktualizację dla Oreo, więc na pierwszym planie wciąż jest Android 8.0, a nie 8.1. Producenci coraz chętniej dzielą się z nami informacjami jakie urządzenia otrzymają nowe oprogramowanie i czasami podają przybliżony termin. Taką listę znajdziecie na naszym portalu, a tymczasem jeszcze raz weźmy na barki modyfikacje. W końcu to one są jednym z najważniejszych wyznaczników Robocika.

Od razu zaznaczam, że poniższe propozycje nie są idealne. Z niektórych systemów nie można korzystać na co dzień, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej. Na liście znajdziecie również modele, które otrzymały oficjalną wersję Androida Oreo, ale zostały one zmodyfikowane.

 

ASUS

HTC

LeEco

Lenovo/Motorola

LG

Nexus

OnePlus

Samsung

Sony

Wileyfox

Xiaomi

YU

ZTE

Zobacz też: Xiaomi też zrobi iPhone’a X?

Jeśli uważacie, że na powyższej liście brakuje modelu, który otrzymał już nieoficjalne wsparcie to dajcie znać w komentarzach.

 

źródło: XDA Developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.