[Pobierz] Emulator gier NES dostępny za darmo!

Aplikacje

Promocji w Sklepie Play jest tyle, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Dla jednych warte uwagi będą gry, dla drugich aplikacje, a dla trzecich połączenie tych elementów. O czym mowa? O emulatorze!

NesBoy! Pro jest aplikacją, dzięki której odpalimy gry z konsoli NES na naszym smartfonie pracującym na Androidzie. Za program przed promocją trzeba było zapłacić prawie 9 złotych, teraz jednak dostępny jest on do pobrania za darmo. Wersja nie posiada żadnych reklam.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Jeśli zatem lubicie stare produkcje, warto zainteresować się czasową promocją na NesBoy! Pro. Aplikację można zawsze łatwo skasować, a być może przypadnie Wam do gustu oldschoolowa grafika i prosty acz wciągający gameplay.

POBIERZ NESBOY! PRO ZE SKLEPU PLAY

źródło: Sklep Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x