ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Aktualizacja SwiftKey wprowadza kolejną nowość do aplikacji

Autor: Adam Lulek Kategoria: Aplikacje

Android to system, którego otwartość pozwala na wiele różnych modyfikacji. Możemy do nich zaliczyć również wybór odpowiedniej klawiatury. Często zdarza się bowiem tak, że ta preinstalowana przez producenta smartfonu, nas po prostu nie zadowala. W Google Play mamy duży wybór różnego rodzaju „wstukiwaczy tekstu”. Wśród nich na pewno znajdziemy taki, który spełni nasze oczekiwania. Najpopularniejsze z nich to Flexy, Swype czy SwiftKey, któremu poświęcony jest ten wpis.
 
Aplikacja co pewien okres jest aktualizowana. Przyszedł właśnie czas na kolejny update, który dodaje nowość znaną z komunikatorów np. Messengera. Chodzi o wsparcie dla wiadomości wysyłanych w postaci przeżywających ostatnio renesans GIFów. Są one pogrupowane w odpowiednie kategorie. Dodatkowo dodane zostały skróty np. dla Bluetooth.
 

 
Co więcej nowy update wzbogaca klawiaturę o 9 języków, a także poprawia dwa błędy. Zaktualizowana wersja SwiftKey jest już dostępna w Google Play. Zobaczymy jak kolejna funkcja sprawdzi się w praktyce – w codziennym użytkowaniu.
 
źródło: androidpolice

Sprawdź najnowsze wpisy