Nova Launcher to z pewnością jeden z lepszych programów zmieniających wygląd Androida w Sklepie Play. Ma wiele ustawień i opcji, dzięki którym każdy użytkownik dostosuje warstwę wizualną systemu operacyjnego do swoich potrzeb. Dodatkowo aplikacja jest na bieżąco rozwijana i często aktualizowana. Ponadto można wykupić wersję premium, która rozszerza jej działanie jeszcze bardziej.
 
Jedną z nowości bety launchera jest integracja z Google Now za sprawą Nova Google Companion. Jeżeli nie macie Nova Launcher w wersji 5.3-beta1, możecie go pobrać z APK Mirror. Następnie należy ściągnąć Nova Google Companion 1.0.
 

 
Możecie zobaczyć jak Google Now działa z Nova Launcherem na powyższym obrazku. Warto dodać, że integracja wymaga Androida w wersji 6.0 lub wyższej. Ponadto działanie wysuwanego panelu nadal nie jest perfekcyjne, ale z pewnością będzie ulepszane z uwagi na to, że wciąż mamy do czynienia z betą.
 
źródło: androidpolice

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.