[Pobierz] Nowa nietypowa aplikacja od Microsoftu – Face Swap

Łukasz Pająk Aplikacje 2017-06-05

Teoretycznie Microsoft nie zawiesza jeszcze broni i chce walczyć na mobilnym rynku jako ktoś więcej niż deweloper aplikacji na Androida oraz iOS. Jednak to tylko „pogłoski”, więc skupmy się na tym, co mamy obecnie dostępne od programistów giganta z Redmond. Zarówno na Androidzie jak i iOS znajdziemy nowy tytuł w postaci Face Swap. Oczywiście nie trudno się domyślić, co jest podstawową funkcją tej aplikacji.

Mimo wszystko, jeśli język angielski jest Wam obcy to spieszę z wyjaśnieniem. Face Swap od Microsoftu pozwala na zmianę „głowy” osoby na danym zdjęciu. Podejście Amerykanów skupia się na tym, aby pokazać ich zaawansowane algorytmy rozpoznawania twarzy oraz… zaawansowaną wyszukiwarkę Bing. Robimy – lub wybieramy – selfie, decydujemy się na scenerię z daną osobą i podmianka jest gotowa.

Teoretycznie nie jest to najbardziej rozbudowany program od Microsoftu. W końcu Snapchat w nieco inny sposób, ale również pokazuje jak można wykorzystać rozpoznawanie twarzy. Mimo wszystko, jeśli jesteście zainteresowani sprawdzeniem Face Swap to pobierzecie ją za darmo ze sklepu Play: Klik! Ewentualnie z Apk Mirror: Klik!

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x