[Pobierz] MX Player Pro w śmiesznie niskiej cenie przez tydzień

Aplikacje

Dzisiaj Google, Apple czy też Microsoft nie chwalą się ile to aplikacji znajdziemy w ich sklepach na poszczególne platformy. Ostatni producent tak naprawdę nie ma za bardzo czym się chwalić. Dzisiaj konsumentom zależy na jakości, a nie ilości. Dopracowanie poszczególnych reprezentantów konkretnych kategorii gier i programów jest bardzo ważne, a MX Player Pro jest tego idealnym reprezentantem.

Jeśli nie znacie tego programu to znaczy, że nigdy nie oglądaliście filmów na urządzeniach mobilnych bezpośrednio nagranych na ich pamięć. MXP layer polecany jest na każdym kroku – zarówno w swojej darmowej wersji jak i płatnej Pro. Różnice tak naprawdę sprowadzają się do reklam, które nie są nadmiernie uciążliwe, aczkolwiek często przełączając odtwarzany materiał można się zirytować. Mimo wszystko autorzy z czegoś muszą żyć. Dotychczasowo odmiana Pro kosztowała 26 złotych, co ewidentnie nie prezentowało się dobrze pod kątem opłacalności. Jednak teraz deweloperzy postanowili obniżyć tę cenę do 50 groszy, więc za symboliczną monetę możecie kupić najlepszy według mnie program do odtwarzania filmów.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Oczywiście promocja jest ograniczona czasowo. Według sklepu Play, MX Player Pro będzie dostępny za 50 groszy jeszcze przez tydzień, więc należy się spieszyć. Zainteresowani znajdą ten program pod następującym linkiem: Klik!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x