[Pobierz] Zdjęcia Google pozwalają na brutalną stabilizację filmów

Aplikacje

Zdjęcia Google to z pozoru bardzo prosta aplikacja do przeglądania multimediów graficznych znajdujących się na naszym urządzeniu. Dodatkowo mamy możliwość eksportowania wszystkiego do chmury, ale również prostej edycji. Ta ostatnia możliwość została właśnie rozszerzona dla filmów.

Stosunkowo niedawno Google do tytułowej aplikacji wprowadziło informacje o osobach, które zostały sfotografowane. Ta nowość nie pojawiła się jeszcze u wszystkich. Z kolei dzisiejsza tak, gdyż nie jest ona uzależniona od serwerów. Otóż nagrywając film ciężko o idealną stabilizację obrazu. Na YouTubie już od dłuższego czasu są dostępne odpowiednie algorytmy pozwalające poprawić wszelkie drgania. Teraz dodatkowa stabilizacja została wprowadzona do aplikacji „Zdjęcia” . Edytując film pojawia się przycisk „Stabilizuj”. Po zaktualizowaniu filmu wciąż mamy możliwość powrotu do oryginalnego nagrania. Efekt jest pozytywny, aczkolwiek tracimy wiele detali, co też możecie sprawdzić sami.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Stabilizacja obrazu została wprowadzona w programie w wersji oznaczonej numerem 2.13. Jeśli jeszcze nie jest ona dla Was dostępna w sklepie Play to instalator znajdziecie na APK Mirror: Klik! Wewnątrz kodu znaleziono jeszcze funkcje sugerujące ponowną integrację z Google+. Jednak tradycyjnie na pojawienie się nowych możliwości będziemy musieli jeszcze poczekać, o ile te ostatecznie zostaną wprowadzone.

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x