Gmail

[Pobierz] Gmail rozpoczyna współpracę z GBoard – wysyłaj GIFy mailami

Aplikacje

Elektroniczne wiadomości niegdyś były wielką rewolucją. Dzisiaj jest to w głównej mierze po prostu narzędzie pracy. Pozwala nas zidentyfikować, jest naszym kluczem unikalnym, ale nie zapominajmy też o funkcji wysyłania „listów”. Teraz Google chce je urozmaicić.

Co daje połączenie klawiatury GBoard oraz Gmaila? Oczywiście możliwość wpisywania tekstu, tłumaczenia w locie, ale teraz także opcję wstawiania bezpośrednio do wiadomości animowanych grafik, czyli po prostu GIFów, które nie wiadomo kiedy zyskały ogromną popularność. Taka funkcjonalność pojawiła się razem z ostatnią aktualizacją aplikacji do obsługi skrzynki pocztowej od Amerykanów. Oprócz tego dodano możliwość wysyłania pieniędzy i próśb o nie, ale ta funkcja dostępna jest tylko w Stanach Zjednoczonych.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zainteresowani najnowszą wersję Gmaila znajdą na APK Mirror: Klik! Jeśli jeszcze nie korzystacie z GBoarda to ta aplikacja również ma swoje miejsce na wymienionym przed chwilą portalu (Klik!), ale również w sklepie Play: Klik!

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x