Instagram to dość oryginalny portal społecznościowy, z którego możemy korzystać poprzez bardzo dobrą aplikację. Podstawą są zdjęcia i właściwie nic więcej. Nie ma zbędnych statusów, opcji i funkcji które nas zalewają np. z Facebooka. Przydatne są filtry i narzędzia do obróbki fotografii, aczkolwiek nie są one perfekcyjne. Dla amatora obrazków jakim jestem, aplikacja ta jest doskonała. Działa płynnie, interfejs jest czytelny i przejrzysty. Jeśli nadal wahacie się nad jej zainstalowaniem – polecam, warto spróbować!
 
Tym bardziej, że teraz program wzbogacił się w końcu o nową przydatną funkcję. Chodzi o możliwość publikowania kilku zdjęć w jednym poście. Maksymalna liczba fotografii jakie możemy umieścić w danym momencie to 10. Korzystanie z nowej opcji jest bardzo intuicyjne i zostało zaprezentowane na wideo.
 

 
Można się zastanawiać dlaczego tak długo Instagram nie chciał wprowadzić takiej możliwości, która dostępna była chociażby na konkurencyjnym Facebooku. No cóż, lepiej późno niż wcale.
 
źródło: gsmarena

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.