Jeśli lubicie gadżety i ciekawe aplikacji, które w niecodzienny sposób pozwolą Wam wykorzystać smartfona to myślę, że ta okazja jest dla Was. Pulsometr prosto ze stajni Runstatic. Wbrew pozorom – on działa!

Pulsometr Runstatic Heart Rate PRO możecie zgarnąć za darmo. Jak to zrobić? Wystarczy, że pobierzecie standardową wersję aplikacji na swoje urządzenie, a następnie w ustawieniach wprowadzicie kod promocyjny. Jego treść to HEART14. To wszystko!

Zastanawiacie się jak działa ten pulsometr? Otóż opiera się on na wykorzystaniu naszego aparatu oraz lampy błyskowej. Podczas pomiaru zakrywamy palcem oba komponenty i czekamy na wyniki. Sam byłem zaskoczony tym, że są one niemalże zgodne z innymi pulsometrami. Oczywiście nie możemy tego traktować w pełni poważnie, lecz z ciekawości i dla własnej wiedzy dzienniczek można prowadzić. Zarówno offline, online, jak i wrzucać go na Facebooka czy Twittera.

Wersja PRO daje nam dostęp do nieograniczonej liczby pomiarów dziennie (vs 3 w standardzie) oraz pojawia się możliwość włączenia przypominajki o pomiarze.

POBIERZ PULSOMETR RUNSTATIC HEART RATE PRO

źródło: Sklep Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.