ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Prawie idealna alternatywa dla Adobe Flash Player

Autor: Filip Stachowicz Kategoria: Aplikacje

Dla wszystkich użytkowników, którym nie było dane zasmakować w pełni źródełka radości kryjącego się pod nazwą Adobe Flash Player LITE mamy dobrą informację. Jak wiadomo, odtwarzanie Flash od zawsze było bolączką telefonów spod znaku zielonego robota. Z pomocą naszym skołatanym nerwom przychodzi przeglądarka Skyfire, która umożliwia odtwarzanie tego typu plików. 

Przeglądarka automatycznie wykrywa wszystkie aplikacje Flash na stronie, wysyła ją na swój serwer, po czym strumieniowo przesyła obraz na nasz sprzęt. Nie jest „prawdziwy” Flash Player, lecz jest to zdecydowania aplikacja najbliżej ideału. Obecnie program jest w stanie odtworzyć 750,000 stron. Skyfire z każdym updatem zyskuje na szybkości oraz ilości odtwarzanych stron. Przeglądarka w ostatnich wersjach odtwarza Flashe szybciej niż oficjalna aplikacja Adobe, jest jednocześnie bardziej energooszczędna.
 
Niestety, przeglądarka nie jest pozbawiona wad. Niektórzy użytkownicy po zainstalowaniu Skyfire nie są w stanie odtworzyć filmu, pasek ładowania zatrzymuje się na 25 procentach, należy jednak pamiętać, że jest to wersja beta aplikacji. Miejmy nadzieje, że projekt rozwinie się, wyeliminuje błędy i przyniesie swoim fanom wiele radości.

https://www.youtube.com/watch?v=fwOEofc1VIc

źródło: phandroid.com

Sprawdź najnowsze wpisy