Jego pełna nazwa brzmi Quickoffice Connect Mobile Suite for Android. Wedle zapowiedzi użytkownik otrzyma taką samą możliwość edytowania dokumentów Word, Excel czy PowerPoint, lecz z kilkoma udogodnieniami tak, aby korzystanie z pakietu na telefonie było wygodniejsze.

Innymi możliwościami jakimi może się poszczycić Quickoffice jest pełnoprawna przeglądarka PDF, możliwość edytowania załączników bezpośrednio z klienta e-mail. Wszystkie pliki mogą być automatycznie synchronizowane z serwerami działającymi w chmurze i innymi, np. MobileMe, Google Docs, Box.net, DropBox. Nie trzeba już wysyłać plików do samego siebie e-mailem czy przerzucać ich za pomocą kabla pomiędzy komputerem, a telefonem. Jest też opcja wyboru gdzie pliki mają się znajdować: w pamięci telefonu czy na karcie pamięci.

Jeśli jesteś użytkownikiem telefonu z Androidem 2.0 dostaniesz wsparcie dla technologii multi-touch w edytorze PowerPoint. Osobna sprawa na ile komu potrzebna edycja dokumentów w telefonie. Quickoffice jest już w Markecie, można go kupić za jedyne… 15$ czyli tyle ile Documents2Go. Decyzję pozostawiam wam.

 

Quickoffice Download

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jacek Niesobski