Emulator Playstation już niebawem!

Aplikacje

emulator PSX

ZodTTD poinformował, że we współpracy z yongzh planuje wypuścić na Androida emulator PlayStation. Programiści mają już spore doświadczenie w tworzeniu aplikacji na smartphone’y – Zod jest twórcą emulatora PSX na iPhone’a i Palma Pre, natomiast yongzh to osoba odpowiedzialna za emulatory Nintendo i Sega na platformę Google’a. Ponadto, na Androidzie emulator ten działa o wiele szybciej niż na iPhonie 3GS! Po ukończeńczeniu prac nad obecnym projektem, ZodTTD chce stworzyć emulator Nintendo 64, a następnie VLC (odtwarzacz multimediów).

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Pewne jest, że emulator do szybkiego działania będzie wymagał telefonów z procesorami Snapdragon lub Cortex A8, gdyż tylko te układy są wystarczająco wydajne.

Źródło: engadget.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x