ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nowe gry 3D od Gameloft

Autor: Filip Stachowicz Kategoria: AplikacjeGameloft za sprawą Asphaltu 5 pokazał co potrafi zmajstrować na androidowe smartfony. Gigant gier postanowił wprowadzić jeszcze 10 innych (znanych z Iphone’a/Ipod’a) tytułów. Chociaż gry nie są dostępne w Android Market na oficjalnej stronie producenta można dokonać ich zakupu i instalacji. Być może w niedalekiej przyszłości AM wzbogaci się o brakujące produkty Gameloft’u. 

Użytkownicy, którzy postanowili skorzystać z powyższej oferty donoszą o sporadycznych problemach podczas ściągania i instalacji. Firma zapewnia rekompensaty dla wszystkich, którym proces się nie powiódł. Oto gry, które bezproblemowo można zakupić: Real Soccer 2010, Let’s Golf!, Modern Combat i Asphalt 5. Natomiast z tymi grami użytkownicy mają najwięcej problemów: Assassin’s Creed, NOVA, Hero of Sparta, Dungeon Hunter, HAWX oraz Gangstar.

Jeśli postanowicie zmierzyć się z którąś z gier dajcie nam o tym znać. Potencjalni gracze powinni mieć na uwadze, że gry zostały przeportowane z produktów Apple, co sprawia, że najlepiej kooperują z nimi jednostki PowerVR. Teoretycznie więc Motorola Milestone powinna się spisywać w działaniu lepiej niż dużo nowszy Evo ;). Posiadacze sprzętu pierwszej generacji powinni zapomnieć o płynnym działaniu którejkolwiek z gier.  

źródło: androidandme.com

Sprawdź najnowsze wpisy