Google Maps uaktualnione, dodane trasy rowerowe i udostępnianie położenia

Aplikacje

googlemaps42

Google uaktualniło swoją aplikację do wersji 4.2. Wprowadzono kilka ulepszeń, m. in. umożliwiono wybór roweru jako środka transportu. Drogi rowerowe wyświetlane są jako grube, ciemno zielone linie, pasy na drodze przeznaczone dla rowerów są przedstawione na jasno zielono. Trasy „dobre dla roweru”, ale bez dedykowanego pasa aplikacja prezentuje przerywaną zieloną linią. Zastanawiać może tylko jak (i kiedy) ta funkcja działać będzie w Polsce.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Użytkownicy będą także mogli dodać skrót na pulpicie, który da im natychmiastowy dostęp do menu wyboru punktu docelowego podróży. Najnowsza wersja programu pozwoli również na dzielenie się dowolną lokacją z poziomu wyników wyszukiwania lub widoku mapy. Dzielić możemy się za pomocą smsa, maila, Google Buzz, Facebooka i Twittera.

Program Google Maps 4.2 jest dostępny w Android Market za darmo, działa tylko na Androidzie w wersjach 1.6+.






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x