Android Antywirus

Aplikacje

Producent oprogramowania antywirusowego z Ohio – SMobile – wypuscił w tym tygodniu SMobile VirusGuard for Android – aplikację która ma chronić telefony z OS’em od Google przed szkodliwym oprogramowaniem.
Na razie w VirusGuard można zaopatrzyć się na stronie producenta, koszt to $9,99, ale w pierwszym kwartale 2009 roku program będzie dostępny poprzez Android Market.
VirusGuard, oprócz tradycyjnego skanera wirusów, chroni telefon przez niepożądanym oprogramowaniem, które może dostać się do urządzenia poprzez Email, SMS, MMS, Bluetooth, podczerwień, kartę pamięci czy bezpośrednie pobranie ze Internetu.
Aktualizacja bazy wirusów odbywa się automatycznie. Na razie liczba wirusów na Androida nie jest znana, ale producent zapewnia że VirusGuard chroni przed ponad 400 typami wirusów.

Temat do dyskusji.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x