vlc-logo

Jeżeli korzystacie z dóbr multimedialnych na swoich smartfonach z Androidem, to z całą pewnością macie swój ulubiony program do odtwarzania multimediów. Jeśli jednak nadal nie możecie się zdecydować, to może dobrym wyborem będzie dla Was VLC Media Player. Program właśnie został zaktualizowany w Google Play.

Nowa wersja aplikacji wnosi całkiem pokaźną ilość zmian, a przypomnijmy że jest to piąta beta VLC. W aktualizacji znaleźć można między innymi wsparcie dla procesorów Intel oraz Tegra 2. Nowa wersja posiada lekko poprawiony interfejs graficzny – co przejawia się w dużo lepszym wyglądzie odtwarzacza na tabletach. W aplikacji znaleźć można odtąd więcej języków. Nowy VLC został również przepisany pod względem błędów , dzięki czemu aplikacja powinna działać szybciej i wydajniej.

Program pobierzecie w Sklepie Play pod tym adresem.

Źródło: Google Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.