Zagat – nowa aplikacja Google znajdzie dla nas restauracje

Aplikacje

zagat

Obecnie jesteśmy w porze obiadowej, więc zapewne każdy chciałby zjeść coś smacznego. Jeżeli nie macie nic z czego można przygotować obiad, warto zastanowić się nad wyjściem „na miasto”. Google przygotowało nową aplikację o nazwie Zagat, która w założeniu ma pomóc odnaleźć ciekawe miejsca  do spożycia posiłku.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Program Od Google został napisany zupełnie od nowa, by zapewnić jak najlepszą funkcjonalność. Użytkownik może wyszukiwać pobliskie restauracje bazując na kryteriach takich jak ocena ogólna, koszty czy też odległość. W niektórych przypadkach klient może również dokonać rezerwacji, o ile „knajpka” wspiera taką funkcję. Aplikacja wymaga do zalogowania się profilu Google+.

zagat2 

Minusy? Jeden, ale za to duży. Na razie z programu skorzystamy tylko na terenie USA, i tam właśnie jest do odnalezienia 30000 restauracji w bazie danych programu. Ta liczba będzie się zapewne zwiększać, tak jak i liczba wspieranych krajów. Oby jak najszybciej aplikacja zawitała i do nas.

Znajdziecie aplikację Zagat z Sklepie Play pod tym linkiem

Źródło: talkandroid


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x