zagat

Obecnie jesteśmy w porze obiadowej, więc zapewne każdy chciałby zjeść coś smacznego. Jeżeli nie macie nic z czego można przygotować obiad, warto zastanowić się nad wyjściem „na miasto”. Google przygotowało nową aplikację o nazwie Zagat, która w założeniu ma pomóc odnaleźć ciekawe miejsca  do spożycia posiłku.

Program Od Google został napisany zupełnie od nowa, by zapewnić jak najlepszą funkcjonalność. Użytkownik może wyszukiwać pobliskie restauracje bazując na kryteriach takich jak ocena ogólna, koszty czy też odległość. W niektórych przypadkach klient może również dokonać rezerwacji, o ile „knajpka” wspiera taką funkcję. Aplikacja wymaga do zalogowania się profilu Google+.

zagat2 

Minusy? Jeden, ale za to duży. Na razie z programu skorzystamy tylko na terenie USA, i tam właśnie jest do odnalezienia 30000 restauracji w bazie danych programu. Ta liczba będzie się zapewne zwiększać, tak jak i liczba wspieranych krajów. Oby jak najszybciej aplikacja zawitała i do nas.

Znajdziecie aplikację Zagat z Sklepie Play pod tym linkiem

Źródło: talkandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.