Aktualizacja klienta Dropbox z nowym widokiem multimediów

Aplikacje

dropbox_new

Jeśli używacie chmury jako metody na przechowywanie danych o wysokim poziomie bezpieczeństwa, to z pewnością kojarzycie usługi takie jak Dropbox. Klient mobilny tego właśnie serwisu doczekał się właśnie aktualizacji w Sklepie Play, a nowa wersja programu nosi numerek 2.2.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Najważniejszą zmianą wprowadzoną w Dropboxie jest nowa „Zakładka ze zdjęciami”. Jest to funkcja gromadząca wszystkie przesłane na serwer pliki graficzne i video w formie atrakcyjnej graficznie galerii, która przypomina znaną z Androida 4.0 i 4.1 aplikacje do przeglądania zdjęć.

dropbox-2.2-new-update

W nowej aplikacji przeniesiono również opcję przesyłania plików do menu przeglądarki plików, oraz naprawiono liczne niewidoczne błędy i poprawiono stabilność programu.

Aplikacja dostępna jest w Google Play tutaj.

Źródło: Google Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x