dropbox_new

Jeśli używacie chmury jako metody na przechowywanie danych o wysokim poziomie bezpieczeństwa, to z pewnością kojarzycie usługi takie jak Dropbox. Klient mobilny tego właśnie serwisu doczekał się właśnie aktualizacji w Sklepie Play, a nowa wersja programu nosi numerek 2.2.

Najważniejszą zmianą wprowadzoną w Dropboxie jest nowa „Zakładka ze zdjęciami”. Jest to funkcja gromadząca wszystkie przesłane na serwer pliki graficzne i video w formie atrakcyjnej graficznie galerii, która przypomina znaną z Androida 4.0 i 4.1 aplikacje do przeglądania zdjęć.

dropbox-2.2-new-update

W nowej aplikacji przeniesiono również opcję przesyłania plików do menu przeglądarki plików, oraz naprawiono liczne niewidoczne błędy i poprawiono stabilność programu.

Aplikacja dostępna jest w Google Play tutaj.

Źródło: Google Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.