google-plus-playstore

 

Pośród serwisów społecznościowych najpopularniejsze zdają się być Facebook, Twitter oraz Google+. Łączy je wszystkie fakt, że mają one swoje dedykowane aplikacje na urządzenia z Androidem. Aplikacja ostatniego serwisu autorstwa Google doczekała się dziś aktualizacji w Sklepie Play.

Nowa wersja aplikacji Google+ wnosi kilka zmian, które mają na celu zwiększenie funkcjonalności programu oraz zwiększenie efektywności pracy z nim. Odtąd posiadacze Google+ będą mogli łatwiej wyszukiwać ciekawych znajomych wartych dodania do Kręgów dzięki funkcji „Znajdź osoby”. Nową funkcją jest tez możliwość komentowania i edycji treści poprzez właścicieli stron w ramach Google+ z poziomu samej aplikacji. Odświeżony został również widżet na pulpit.

Program znajdziecie w najnowszej wersji tutaj.

Źródło: Google Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.