Google+ dla Androida zaktualizowany

Aplikacje

google-plus-playstore

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Pośród serwisów społecznościowych najpopularniejsze zdają się być Facebook, Twitter oraz Google+. Łączy je wszystkie fakt, że mają one swoje dedykowane aplikacje na urządzenia z Androidem. Aplikacja ostatniego serwisu autorstwa Google doczekała się dziś aktualizacji w Sklepie Play.

Nowa wersja aplikacji Google+ wnosi kilka zmian, które mają na celu zwiększenie funkcjonalności programu oraz zwiększenie efektywności pracy z nim. Odtąd posiadacze Google+ będą mogli łatwiej wyszukiwać ciekawych znajomych wartych dodania do Kręgów dzięki funkcji „Znajdź osoby”. Nową funkcją jest tez możliwość komentowania i edycji treści poprzez właścicieli stron w ramach Google+ z poziomu samej aplikacji. Odświeżony został również widżet na pulpit.

Program znajdziecie w najnowszej wersji tutaj.

Źródło: Google Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x