Jeden z największych polskich operatorów VoIP, firma easyCALL.pl udostępniła autorską aplikację do dzwonienia przez VoIP z urządzeń z systemem Android. Za jej pomocą możliwe jest wykonywanie nielimitowanych, bezpłatnych połączeń wewnątrz sieci easyCALL.pl, a także (jak reklamuje producent) wykonywanie połączeń do innych sieci po bardzo niskich stawkach. Aplikacja oprócz tej podstawowej funkcji pozwala na przeglądanie billingów i realizowanie podstawowych funkcji administrowania kontem – np. zastrzeganie własnego numery czy blokowanie połączeń z numerów zastrzeżonych.

Prezes Zarządu easyCALL.pl SA, Michał Jakubowski, powiedział:

Urządzenia mobilne, w tym w szczególności te z systemem Androidem, zyskują coraz większą popularność w Polsce. Dla wielu osób to obecnie podstawowy sposób korzystania z bezprzewodowego internetu w domu czy biurze. Dzięki naszej aplikacji wszystkie te osoby mogą od teraz w wygodny dla siebie sposób i bardzo tanio dzwonić ze swojego smartfonu czy tabletu, rozmawiać za darmo z innymi użytkownikami easyCALL.pl, a także zarządzać własnym kontem. Dzięki aplikacji, można także odbierać i wykonywać połączenia w zasięgu sieci WiFi zagranicą, co pozwala na uniknięcie kosztów roamingu”.


Program jest bezpłatny. Możecie go pobrać klikając w link: www.easycall.pl/download/easyCALL.apk (niedługo ma się również pojawić w Google Play).

Źródło: Informacja prasowa.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.