angry-birds-9-october-2012-update

Mimo, że od wydania oryginalnej, podstawowej wersji Angry Birds minęło już sporo czasu, Rovio nadal grę wspiera i aktualizuje. Wczoraj w sklepie Play ukazała się nowa wersja gry, wnosząca nowe poziomy.

W najnowszej aktualizacji „Ptaków” znajdziemy dodatkowe 30 leveli, które mają zapewnić graczowi jeszcze więcej frajdy z tępienia zielonych świnek. 15 nowych plansz zostało specjalnie zaprojektowanych, by wypromować nową pozycje w portfolio Rovio, czyli Bad Piggies. Kolejna piętnastka to poziomy oznaczone jako Surf & Turf, a ich akcja toczy się na plaży. Nowością w grze są tzw. Power-up’y, które pozwalają sprawić, że ptaszki są większe i zadają obszerniejsze obrażenia oraz potrafią latać do celu w nowy sposób. Gracz dostaje kilka wzmocnień na sam początek, później może je dokupić.

Grę znajdziecie w Google Play tutaj.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.