ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

NaviExpert w promocyjnej cenie

Autor: Cezary Zapała Kategoria: Aplikacje

Firma NaviExpert ogłosiła specjalną promocję, która trwa do 8 października bieżącego roku. Osoby, które chcą nabyć dwuletni abonament NaviPlan Polska i Europa mogą to zrobić w niższej cenie, która wynosi 149 złotych.

Licencja obejmuje możliwość podróżowania po Polsce oraz po 31 innych krajach europejskich. Standardowa cena abonamentu wynosi 199 złotych, tak więc decydując się na zakup teraz oszczędzamy 50 PLN.

Ponadto jak informuje producent:

„NaviExpert jest nawigacją online, co znaczy, że do jej działania jest potrzebne połączenie z Internetem. Koszty korzystania z niej są jednak niewielkie – także dzięki unijnym zmianom dot. usług w roamingu, które zostały wprowadzone  od 1 lipca.

Aby dodatkowo zminimalizować ilość zużywanych przez NaviExpert danych warto po przekroczeniu granicy :

– wyłączyć auto wysyłanie punktów użytkownika na serwer

– wyłączyć opcję udziału w społeczności Community Traffic online

– wyłączyć automatyczną aktualizację.

Transfer danych można dodatkowo zmniejszyć dzięki odznaczeniu opcji automatycznego przeliczania trasy w menu: Narzędzia → Ustawienia → Ustawienia trasy. W przypadku zjechania z trasy system nie będzie przeliczał jej automatycznie, czyli nie będzie każdorazowo pobierał danych. Jeśli przy takich ustawieniach zjedziemy z trasy, możemy w każdym dowolnym momencie na nią wrócić – bez konieczności dodatkowego przeliczania. Jeżeli jednak nie mamy możliwości powrotu na tę samą trasę i chcemy wytyczyć nową, wówczas należy wybrać w menu opcję jednorazowego przeliczania trasy.

Ponadto warto układać trasy korzystając z dostępnych punktów WiFi. Podczas nawigowania poza granicami kraju NaviExpert nie pobiera dodatkowych danych. Trasa wraz z potrzebnym otoczeniem pobierana jest w całości podczas jej układania.”

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy