ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

25 mld pobrań w Google Play i aplikacje po 25 centów

Autor: Cezary Zapała Kategoria: Aplikacje

Dzisiejszego dnia Google ogłosiło radosną wiadomość. Pozytywna jest ona zarówno dla samego koncernu, jak i dla osób posiadających smartfona z Androidem na pokładzie. Otóż firma z Mountain View pochwaliła się na Twitterze liczbą pobrań aplikacji w Google Play, która przekroczyła już 25 miliardów! Z tej okazji postanowiono uruchomić specjalny system promocyjny, w którym macie okazję nabyć ciekawe aplikacje po atrakcyjnych cenach.

Wynik ten skomentował Jamie Rosenberg, director of digital content:

25 miliardów to dwukrotnie dalej, w milach, niż odległość jaką przebyła sonda kosmiczna Voyager 1, od momentu wystrzelenia, ponad 35 lat temu. A, w minutach, to czas jaki minął odkąd nasi najstarsi przodkowie zaczęli stąpać po ziemi. A teraz, dzięki Wam, 25 miliardów to także kamień milowy dla Google Play


Ponadto firma pochwaliła się, że w sklepie możemy już znaleźć ponad 675 tysięcy gier i programów! Kumulacja dobrych wiadomości spowodowała, że koncern zdecydował się jak już wspomniałem wcześniej na obniżkę cen aplikacji. Codziennie przez najbliższe pięć dni będzie pojawiać się zestaw różnych propozycji po 25 centów każda (około 80 groszy). Wśród aplikacji mają znaleźć się tytuły wydane przez Gameloft, Electronic Arts, Rovio, Full Fat i inne. Dzisiaj macie okazję nabyć m.in. Asphalt 7, Angry Birds Space Premium czy OfficeSuite Pro 6. Pełny wykaz aplikacji wraz z linkami na bieżąco jest aktualizowany na naszym forum (link).

Źródło: Twitter, forum android.com.pl

Sprawdź najnowsze wpisy