Aplikacja Bankomaty, teraz także na Androida

Jakub Bereziewicz Jakub Bereziewicz Aplikacje

Dzisiaj na stronie altconnect.pl pojawiła się informacja o dostępności programu „Bankomaty”. Aplikacja umożliwia przeszukiwanie według różnych kryteriów bazy ponad 15 000 bankomatów w całej Polsce oraz wyszukiwanie urządzeń znajdujących się najbliżej wskazanej lokalizacji. Znalezione bankomaty można wyświetlić na mapie dzięki integracji z aplikacją Google Maps.

W bazie danych znajdują się urządzenia większości polskich banków oraz bankomaty sieci Euronet, cash4you, eCard i GCS. Baza bankomatów jest systematycznie rozszerzana a aktualizacje bazy przez internet są bezpłatne (funkcja „Aktualizacja bazy”). Dane dostarcza serwis www.karty.pl.

Przeglądanie i wyszukiwanie bankomatów działa w trybie offline, tzn. nie jest wymagane połączenie z internetem, natomiast usługi lokalizacyjne wymagają włączonego modułu GPS lub połączenia internetowego (szczegóły w opisie poszczególnych funkcji).

Dzięki wygodnemu interfejsowi użytkownika wystarczy zaledwie kilka dotknięć ekranu żeby znaleźć wybrane urządzenie. Aplikcja jest przeznaczona dla telefonów z systemem operacyjnym Google Android oraz telefonów iPhone i odtwarzaczy iPod Touch. Można ją już teraz pobrać z Android Market.

Więcej o aplikacji można przeczytać na stronie producenta: www.altconnect.pl

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy