Aplikacja Bankomaty, teraz także na Androida

Jakub Bereziewicz Aplikacje 2010-01-16

Dzisiaj na stronie altconnect.pl pojawiła się informacja o dostępności programu „Bankomaty”. Aplikacja umożliwia przeszukiwanie według różnych kryteriów bazy ponad 15 000 bankomatów w całej Polsce oraz wyszukiwanie urządzeń znajdujących się najbliżej wskazanej lokalizacji. Znalezione bankomaty można wyświetlić na mapie dzięki integracji z aplikacją Google Maps.

W bazie danych znajdują się urządzenia większości polskich banków oraz bankomaty sieci Euronet, cash4you, eCard i GCS. Baza bankomatów jest systematycznie rozszerzana a aktualizacje bazy przez internet są bezpłatne (funkcja „Aktualizacja bazy”). Dane dostarcza serwis www.karty.pl.

Przeglądanie i wyszukiwanie bankomatów działa w trybie offline, tzn. nie jest wymagane połączenie z internetem, natomiast usługi lokalizacyjne wymagają włączonego modułu GPS lub połączenia internetowego (szczegóły w opisie poszczególnych funkcji).

Dzięki wygodnemu interfejsowi użytkownika wystarczy zaledwie kilka dotknięć ekranu żeby znaleźć wybrane urządzenie. Aplikcja jest przeznaczona dla telefonów z systemem operacyjnym Google Android oraz telefonów iPhone i odtwarzaczy iPod Touch. Można ją już teraz pobrać z Android Market.

Więcej o aplikacji można przeczytać na stronie producenta: www.altconnect.pl  • Gość

    Jest w markecie. 🙂 Właśnie pobrałem.

  • Gość
  • Gość

    Nie wiem jak wy szukacie. Jest w markecie od 16 stycznia 🙂 wystarczy wpisać w wyszukiwarce bankomaty…

  • Gość

    Jest 1.0 , działa, tel Magic.

  • Gość

    Już się pobiera 🙂
    Jak by jeszcze polskie stacje radiowe wydały aplikacje dedykowane – byłoby miodzio 🙂

  • Gość

    Swietny news. Dzieki za informacje. Aplikacja bardzo przydatna gdy w potrzebie gotowka (a niestety nie wszedzie mozna placic karta). Pozdrawiam.

  • Gość

    Na dzień dzisiejszy 17.01. nie mogę znaleźć takiej aplikacji w Android Market. Jeśli jest w płatnym Markecie niedostępnym w Polsce to napiszcie o tym żeby ludzie niepotrzebnie nie szukali. Pomijam w ogóle fakt pisania o płatnych aplikacjach w Polsce (niepotrzebne wkur…e użytkowników).

  • Gość

    Za diabła nie mogę znaleźć tej aplikacji w markecie 🙁x