Opera Mini 7.5 z odświeżoną stroną główną

Aplikacje

opera-mini-android

Jak wielu osobom powszechnie wiadomo, Opera Mini jest obecnie jedną z najbardziej popularnych przeglądarek internetowych dla smartfonów. To nic, że nie obsługuje skryptów i Flash’a – jej niesamowita lekkość, szybkość działania i prędkość wczytywania stron nawet w sieciach 2G jest imponująca, a to dla wielu użytkowników główny argument za jej pobraniem. W Google Play ukazała się właśnie jej nowa wersja, oznaczona numerkiem 7.5.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

opera-75

W nowej odsłonie pojawiła się tzw. „Strona główna”, dzięki której użytkownik może łatwo sprawdzić nowości z ulubionych portali i sieci społecznościowych. Przyspieszono też dostęp do sklepu Opery i popularnych witryn dotyczących sportu, finansów czy filmów. Dodatek dostępny był wcześniej tylko na prostszych urządzeniach, umiejących otwierać aplikacje JAVA. Teraz debiutuje on na Androidzie.

Operę Mini w wersji 7.5 pobierzecie za darmo tutaj.

źródło: Google Play 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x