opera-mini-android

Jak wielu osobom powszechnie wiadomo, Opera Mini jest obecnie jedną z najbardziej popularnych przeglądarek internetowych dla smartfonów. To nic, że nie obsługuje skryptów i Flash’a – jej niesamowita lekkość, szybkość działania i prędkość wczytywania stron nawet w sieciach 2G jest imponująca, a to dla wielu użytkowników główny argument za jej pobraniem. W Google Play ukazała się właśnie jej nowa wersja, oznaczona numerkiem 7.5.

opera-75

W nowej odsłonie pojawiła się tzw. „Strona główna”, dzięki której użytkownik może łatwo sprawdzić nowości z ulubionych portali i sieci społecznościowych. Przyspieszono też dostęp do sklepu Opery i popularnych witryn dotyczących sportu, finansów czy filmów. Dodatek dostępny był wcześniej tylko na prostszych urządzeniach, umiejących otwierać aplikacje JAVA. Teraz debiutuje on na Androidzie.

Operę Mini w wersji 7.5 pobierzecie za darmo tutaj.

źródło: Google Play 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.