Bad Piggies pozwoli nauczyć świnie latać

Aplikacje

bad-piggies-exclusive-gameplay-top630
Nie jest tajemnicą, że studio Rovio, które zasłynęło dzięki popularnym Angry Birds, od jakiegoś czasu przygotowuje nową produkcję, której głównymi bohaterami mają być zielona świnie, czyli wrogowie wściekłych ptaków. Od jakiegoś czasu wiemy już, że oficjalna nazwa nowej gry to Bad Piggies, a jej premiera będzie miała miejsce pod koniec tego miesiąca. Dziś do Sieci przedostały się nieznane dotąd materiały, które pozwalają nam zrozumieć, na czym będzie polegała zabawa w nowej produkcji Rovio.

Zadaniem gracza będzie budowa przeróżnych maszyn i pojazdów, którymi będą poruszać się świnie, a następnie sterowanie nimi i zebranie na każdej mapie trzech jajek. Sam proces konstrukcji nie jest szczególnie skomplikowany, lecz twórcy twierdzą, że gra oferuje spore możliwości dla osób kreatywnych, które będą mogły na przeróżne sposoby wykorzystać takie części, jak parasole, śmigła, koła, czy też rakiety.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Premiera gry w sklepie Google Play będzie miała miejsce już 27 września, tymczasem jeżeli chcecie na własne oczy przekonać się, jak będzie wyglądać zabawa w Bad Piggies, to zapraszamy do obejrzenia najnowszego zwiastuna.

źródło: androidcentral.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x