Rovio wypuszcza kolejną zapowiedź nowej gry

Aplikacje

badpiggies
Rovio to studio, które stoi między innymi za znaną na całym świecie grą Angry Birds. Już od jakiegoś czasu otrzymujemy sygnały, że ma ono w planach wypuszczenie wkrótce nowego tytułu. Jego tematem również miałby być konflikt między wściekłymi ptakami a zielonymi świniami, lecz wszystko wskazuje a to, że role w tej grze zostałyby odwrócone.

W ostatnich dniach do Sieci trafił nowy zwiastun nadchodzącej produkcji, który tylko potwierdza te domniemania. Zdecydowanie daje on nam do zrozumienia, że to świnie znajdą się być tym razem w centrum uwagi. Jak na razie nia mamy jeszcze głębszych szczegółów na ten temat, ale nie możemy doczekać się by zobaczyć, co tym razem przygotowało dla nas studio Rovio.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

{youtube}SNX-dEsf-sk{/youtube}

źródło: androidcentral.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x