Rovio szykuje nową grę ze świniami w roli głównej?

Aplikacje

badpiggies
Rovio to studio, które stoi za znaną na całym świecie grą Angry Birds. Całkiem niedawno wypuściło ono również nową pozycję pod tytułem Amazing Alex, która zebrała wiele pozytywnych recenzji. Według ostatnich doniesień Rovio szykuje nową grę, której tematem będzie ponownie konflikt między wściekłymi ptakami a świniami, jednak tym razem role zostaną najprawdopodobniej odwrócone.

Niedawno uruchomiono nową stronę na Facebooku o nazwie „Bad Piggies” (ang. „Złe Świnki”), ale aktualnie nie zawiera ona wiele informacji na temat tej produkcji. Zamieszczono jedynie list, którego autorami są świenie, sugerujący rychłą publikację większej ilości szczegółów. Jesteśmy ciekawi co nowego szykuje dla nas Rovio i mamy nadzieję, że dowiemy się tego już niebawem.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

badpiggies2
źródło: pocketnow.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x