gameloft-unreal-engine

Unreal Engine 3 jest obecnie jednym z najpopularniejszych silników gier na pecetach i konsolach. Gameloft, znane studio tworzące mobilne produkcje opublikowało właśnie na Facebooku zapowiedź gry wykorzystującej tę technologię.

Zwiastun traktujący o nadchodzącej produkcji pozostawia fanów z wieloma pytaniami. Nie wiadomo praktycznie nic poza tym, że szykuje się krwawy tytuł, w którym walczymy z nieumarłymi. Twórcy twierdzą, że na udostępnionym obrazku (powyżej) znaleźć można wskazówkę. Kolejne podpowiedzi odblokowywane będą wraz z postępem głosowania. Aktualnie do wyboru jest trailer lub grafika z gry.

Warto wspomnieć, że Unreal Engine jest jedną z ważniejszych technologii w historii gier. Obecnie używana trzecia wersja silnika umożliwia również tworzenie na urządzenia przenośne. Dotychczas engine ten nie był zbyt popularny na Androidzie, ale wykorzystanie go przez Gameloft zapowiada z pewnością optymalizację dla większej ilości urządzeń.

Jak uważacie, do jakiego gatunku należeć może zapowiadany tytuł? Wielu fanów liczy na grę akcji w stylu God of War – czy faktycznie może się to spełnić? Do sprawy z pewnością jeszcze wrócimy.

źródło: talkandroid.com, facebook

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Krzysztof Podlaszewski

Moje zainteresowania skupiają się głównie wokół gier wideo, komputerów i ogólnie nowych technologii. Interesuję się również fotografią. Moją pasją i ulubionym sportem jest snowboarding.