Gameloft zapowiada grę opartą o Unreal Engine

Aplikacje

gameloft-unreal-engine

Unreal Engine 3 jest obecnie jednym z najpopularniejszych silników gier na pecetach i konsolach. Gameloft, znane studio tworzące mobilne produkcje opublikowało właśnie na Facebooku zapowiedź gry wykorzystującej tę technologię.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zwiastun traktujący o nadchodzącej produkcji pozostawia fanów z wieloma pytaniami. Nie wiadomo praktycznie nic poza tym, że szykuje się krwawy tytuł, w którym walczymy z nieumarłymi. Twórcy twierdzą, że na udostępnionym obrazku (powyżej) znaleźć można wskazówkę. Kolejne podpowiedzi odblokowywane będą wraz z postępem głosowania. Aktualnie do wyboru jest trailer lub grafika z gry.

Warto wspomnieć, że Unreal Engine jest jedną z ważniejszych technologii w historii gier. Obecnie używana trzecia wersja silnika umożliwia również tworzenie na urządzenia przenośne. Dotychczas engine ten nie był zbyt popularny na Androidzie, ale wykorzystanie go przez Gameloft zapowiada z pewnością optymalizację dla większej ilości urządzeń.

Jak uważacie, do jakiego gatunku należeć może zapowiadany tytuł? Wielu fanów liczy na grę akcji w stylu God of War – czy faktycznie może się to spełnić? Do sprawy z pewnością jeszcze wrócimy.

źródło: talkandroid.com, facebook


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x