ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

AutoMapa dostępna już w Google Play

Autor: Cezary Zapała Kategoria: Aplikacje

Parę dni temu opublikowaliśmy stanowisko firmy PR zajmującej się promocją AutoMapy o tym, że już niedługo projekt wskoczy w fazę Release Candidate. Aplikacja dość niespodziewanie (bo wczoraj wieczorem) została udostępniona zarówno na pośrednictwem Google Play jak i oficjalnej strony: automapa.pl.

Cena startera AutoMapy dla Androida wynosi 4,99 PLN i umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji programu przez 7 dni. Po zakończeniu tego okresu możliwe jest wykupienie licencji czasowej odpowiednia na 7 dni, 90 dni lub na rok w cenie kolejno: 19,99 PLN, 59,99 PLN, 119,99 PLN. Osoby, które zakupią abonament w trakcie trwania testów mogą otrzymać licencję 7 dniową za 4,99 PLN, a 90 dniową za 19,99 PLN.

Jak informuje producent AutoMapa dla Androida posiada najdokładniejsze mapy Polski w specyfikacji 2012.06. Naniesiono na nią ponad 3300 kilometrów nowych dróg oraz inwestycji z możliwością ich odblokowania przez technologię LiveDrive w momencie ich faktycznego oddania do użytku. Dodatkowo około 3000 miejscowości uzyskało precyzyjne dane dotyczące organizacji ruchu. Liczba POI przekroczyła zaś poziom 640 tysięcy.

AutoMapa dostępna jest pod tym adresem: Google Play.

Źródło: Google Play, forum, Facebook

Sprawdź najnowsze wpisy