AutoMapa dostępna już w Google Play

Aplikacje

Parę dni temu opublikowaliśmy stanowisko firmy PR zajmującej się promocją AutoMapy o tym, że już niedługo projekt wskoczy w fazę Release Candidate. Aplikacja dość niespodziewanie (bo wczoraj wieczorem) została udostępniona zarówno na pośrednictwem Google Play jak i oficjalnej strony: automapa.pl.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Cena startera AutoMapy dla Androida wynosi 4,99 PLN i umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcji programu przez 7 dni. Po zakończeniu tego okresu możliwe jest wykupienie licencji czasowej odpowiednia na 7 dni, 90 dni lub na rok w cenie kolejno: 19,99 PLN, 59,99 PLN, 119,99 PLN. Osoby, które zakupią abonament w trakcie trwania testów mogą otrzymać licencję 7 dniową za 4,99 PLN, a 90 dniową za 19,99 PLN.

Jak informuje producent AutoMapa dla Androida posiada najdokładniejsze mapy Polski w specyfikacji 2012.06. Naniesiono na nią ponad 3300 kilometrów nowych dróg oraz inwestycji z możliwością ich odblokowania przez technologię LiveDrive w momencie ich faktycznego oddania do użytku. Dodatkowo około 3000 miejscowości uzyskało precyzyjne dane dotyczące organizacji ruchu. Liczba POI przekroczyła zaś poziom 640 tysięcy.

AutoMapa dostępna jest pod tym adresem: Google Play.

Źródło: Google Play, forum, Facebook


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x