5 każualowych gier od Gameloftu już wkrótce

Aplikacje

letsplay

Gameloft, studio doskonale znane mobilnym graczom z wielu głośnych tytułów, zapowiedziało właśnie pięć nowych gier na Androida. Będą to tytuły każualowe, przeznaczone dla niedzielnych graczy i młodszych odbiorców – znalazło się wśród nich m.in My Little Pony.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Seria Let’s Play Gameloftu zostanie wkrótce poszerzona o następujące tytuły:

Cosmic Colony: Akcja gry dzieje się na tajemniczej planacie, gdzie gracze muszą założyć i rozwijać swoją własną kolonię. Zaskakujące wydarzenia i misje czekają graczy w każdym wieku.

Monster Life: Gra pozwala na interakcję z trójwymiarowymi potworami wykonanymi z papieru. Gracz może je rozwijać i trenować, aby następnie wykorzystać je do walki z innymi graczami.

My Little Pony: Tytuł oparty o licencję serialu My Little Pony: Friendship is Magic, który zdobył ogromną popularność nie tylko u dzieci, ale również wśród starszych odbiorców. W grze spotkamy głównych bohaterów kreskówki – Twilight Sparkle oraz jej przyjaciół. Rozgrywka polegać ma na rozbudowie własnego miasteczka Ponyville, podczas której czeka na nas seria mini-gierek.

mylittlepony

Kingdoms & Lords: Ta strategia symulująca własne królestwo stawia przed graczem zadanie zbudowania armii do odparcia najazdów barbarzyńców. Oprócz tego gracze mogą się pojedynkować między sobą, aby sprawdzić czyja armia jest najsilniejsza.

UNO & Friends: Ta produkcja pozwoli na połączenie się ze sobą fanów UNO poprzez smartfony, tablety czy Facebooka. Będzie można wyzwać do trzech innych graczy w tym samym czasie, komunikując się przy pomocy wbudowanego chatu. Gra rozpoczęta na smartfonie może zostać dokończona na Facebooku i odwrotnie.

Jak widać, zapowiedziane produkcje celują w szeroki przedział wiekowy – takie jest założenie marki Let’s Play. Gry będą dostępne za darmo, natomiast dodatkowa zawartość będzie płatna – jest to tzw. model freemium, zastosowany ostatnio przez Gameloft m.in. w grze Dungeon Hunter 3. Zabieg ten został dość chłodno odebrany przez fanów studia, gdyż praktycznie wymaga on uiszczenia jeszcze większych opłat aby w pełni cieszyć się z rozgrywki. No cóż, pozostaje czekać – premiera wymienionych gier jeszcze tego lata.

źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x