Asphalt 7 w Sklepie Play w zadziwiająco niskiej cenie!

Aplikacje

Nie ma się co oszukiwać, Gameloft jest jednym z największych producentów gier na urządzenia mobilne. Wiele tytułów sygnowanych przez to francuskie studio staje się natychmiastowo hitami. Przyzwyczailiśmy się jednak, że wszystkie najlepsze tytuły „startowały” z ceną oscylującą w granicy 22 zł, tym razem jest jednak inaczej.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Mowa tutaj oczywiście o siódmej części najpopularniejszych mobilnych wyścigów – Asphalt. Jak zapewne wielu z Was, ja również czekałem na tę grę. Doczekaliśmy się, od dzisiaj jest ona dostępna na Google Play i to w zaskakująco niskiej cenie – 3,16 zł! Gra wymaga Androida 2.2 Froyo i z tego co widziałem, można ją spokojnie odpalić na przykład na Samsungu Galaxy S. Uwaga, gra ściąga dodatkowe 1,36 GB i to bezpośrednio ze Sklepu Play.

Dla przypomnienia krótki gameplay. Miejmy nadzieję, że umili on wam czas potrzebny na ściągnięcie gry.

{youtube}CrAMdce2xi8{/youtube}

Jak wam podoba się Apshalt 7: Heat? Graliście we wcześniejsze części?

Źródło: Sklep Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x