Automapa to jedna z najpopularniejszych aplikacji służąca do nawigacji samochodowej. Niestety producent po wydaniu dwóch wersji beta na system Android nagle zaprzestał informowania o dalszych losach swojego produktu. Część użytkowników zaczęła się już powoli niepokoić, że jeden z ciekawszych projektów być może upadł i może nie zobaczymy już dalszych (ulepszonych) wersji nawigacji. Na szczęście firma zajmująca się PR Automapy postanowiła rozwiać wątpliwości i wysłała wiadomość do innego portalu technologicznego o następującej treści:

Projekt AutoMapy dla systemu Android jest już na ukończeniu. Opubkowaliśmy do tej pory dwie wersje beta. W chwili obecnej przygotowujemy wersję Beta 3, która będzie miała jednocześni status Release Candidate. Jeśli nie pojawią się żadne krytyczne błędy – aplikacja zostanie udostępniona w Google Play”.

Konkretna data premiery nie jest znana, pozostało tylko trzymać kciuki o jak najszybsze opublikowanie trzeciej bety.

Źródło: forum
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.