GG na Androida doczekało się kolejnej aktualizacji w ostatnim czasie, tym razem aplikacja oznaczona została numerkiem 3.4. Co nowego przygotowali producenci? Zmian jest stosunkowo niewiele, ale są dość istotne zwłaszcza dla użytkowników tabletów, ponieważ od tej wersji aplikacja została poprawiona i już jest zgodna z większością tego typu urządzeń na rynku. Ponadto dodano obsługę Stefy Dzielenia (w ograniczonym zakresie) oraz możliwość wyboru emotikonek w oknie rozmowy.

Trzeba przyznać, że powoli, acz skutecznie deweloper poprawia błędy i odnosi się do uwag użytkowników, które zostały odnotowane w momencie pierwszego publicznego opublikowania wersji oznaczonej cyfrą 3. Umożliwiono już m.in. wybór ciemnego motywu kolorystycznego, usuwanie rozmów w historii (również z serwera) czy też zmniejszono rozmiar przesyłanych danych, gdy ekran jest wyłączony.

A Wy korzystacie z GG czy z innego komunikatora?

Źródło: GG

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.