GG z wsparciem dla tabletów

Aplikacje

GG na Androida doczekało się kolejnej aktualizacji w ostatnim czasie, tym razem aplikacja oznaczona została numerkiem 3.4. Co nowego przygotowali producenci? Zmian jest stosunkowo niewiele, ale są dość istotne zwłaszcza dla użytkowników tabletów, ponieważ od tej wersji aplikacja została poprawiona i już jest zgodna z większością tego typu urządzeń na rynku. Ponadto dodano obsługę Stefy Dzielenia (w ograniczonym zakresie) oraz możliwość wyboru emotikonek w oknie rozmowy.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Trzeba przyznać, że powoli, acz skutecznie deweloper poprawia błędy i odnosi się do uwag użytkowników, które zostały odnotowane w momencie pierwszego publicznego opublikowania wersji oznaczonej cyfrą 3. Umożliwiono już m.in. wybór ciemnego motywu kolorystycznego, usuwanie rozmów w historii (również z serwera) czy też zmniejszono rozmiar przesyłanych danych, gdy ekran jest wyłączony.

A Wy korzystacie z GG czy z innego komunikatora?

Źródło: GG


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x