Spotify Running dobiegł na Androida. Pokonuj kilometry w rytmie własnego tempa!

Aplikacje

Spotify-Running-Android-iOS

Kiedy wakacje się kończą, wraz z nimi odchodzi również pogoda i nasza aktywność na świeżym powietrzu. W tym roku na szczęście aura wciąż nam dopisuje, więc należy z niej jak najwięcej korzystać i wybrać się znów pobiegać. Zwłaszcza teraz, kiedy aplikacja Spotify została zaktualizowana i już nie musimy zazdrościć użytkownikom Apple dynamicznych przebieżek.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Jakiś czas temu Spotify wprowadziło usługę Spotify Running. Cała zabawa polegała na tym, że dzięki wbudowanemu w smartfony nadajnik GPS aplikacja odczytuje nasze tempo biegu i dobiera do niego odpowiednią muzykę. Co więcej, Spotify Running ma w pamięci przesłuchiwane przez nas wcześniej utwory, więc dobór repertuaru jest zgodny z naszymi upodobaniami, dzięki czemu nie tylko ćwiczymy słysząc swoje ulubione piosenki, ale również są one synchronizowane z naszymi wysiłkami.

 

 

To z pewnością świetna wiadomość dla wszystkich biegaczy. Wcześniej usługa Spotify Running dostępna była wyłącznie dla użytkowników systemu iOS, a Androidowcy musieli poczekać na swoją kolej. Nareszcie ten czas nadszedł. Jeśli ktoś jeszcze nie ma zainstalowanej aplikacji, a czym prędzej chce wyruszyć pokonywać kilometry wystarczy kliknąć tutaj, a następnie skorzystać z wcześniej przygotowanych playlist.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x