Spotify-Running-Android-iOS

Kiedy wakacje się kończą, wraz z nimi odchodzi również pogoda i nasza aktywność na świeżym powietrzu. W tym roku na szczęście aura wciąż nam dopisuje, więc należy z niej jak najwięcej korzystać i wybrać się znów pobiegać. Zwłaszcza teraz, kiedy aplikacja Spotify została zaktualizowana i już nie musimy zazdrościć użytkownikom Apple dynamicznych przebieżek.

Jakiś czas temu Spotify wprowadziło usługę Spotify Running. Cała zabawa polegała na tym, że dzięki wbudowanemu w smartfony nadajnik GPS aplikacja odczytuje nasze tempo biegu i dobiera do niego odpowiednią muzykę. Co więcej, Spotify Running ma w pamięci przesłuchiwane przez nas wcześniej utwory, więc dobór repertuaru jest zgodny z naszymi upodobaniami, dzięki czemu nie tylko ćwiczymy słysząc swoje ulubione piosenki, ale również są one synchronizowane z naszymi wysiłkami.

[youtube]https://youtu.be/0fZBqV_yMq4[/youtube]

To z pewnością świetna wiadomość dla wszystkich biegaczy. Wcześniej usługa Spotify Running dostępna była wyłącznie dla użytkowników systemu iOS, a Androidowcy musieli poczekać na swoją kolej. Nareszcie ten czas nadszedł. Jeśli ktoś jeszcze nie ma zainstalowanej aplikacji, a czym prędzej chce wyruszyć pokonywać kilometry wystarczy kliknąć tutaj, a następnie skorzystać z wcześniej przygotowanych playlist.

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.