vlc-logo

Z początkiem lipca na Androidzie zadebiutowała bardzo popularna aplikacja do odtwarzania wszelkiej maści plików multimedialnych – VLC. Znany z konsol XBOX i komputerów PC kombajn dostępny jest w Google Play. Dziś program został zaktualizowany do bety oznaczonej numerkiem 2.

W najnowszej odsłonie VLC znajdziemy przede wszystkim poprawki bugów i błędów. Ulepszona została integracja z Androidem 4.0 i 4.1. interfejs odtwarzacza ma odtąd działać wydajniej i stabilniej. Nie powinny już tak często zdarzać się błędy powodujące wymuszenie zamknięcia programu. Aplikację można od dziś bezpiecznie przenieść na kartę SD.

VLC Media Player dostępny jest w Sklepie Google pod tym linkiem.

Źródło: Google Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.