gameloft-logo

Posiadanie urządzenia sygnowanego logiem Nexus wiąże się z wieloma zaletami, do których można zaliczyć m.in. długie wsparcie oraz szybkie aktualizacje do dobrze zoptymalizowanych wersji systemu Android. Okazuje się jednak, że nagrody za kupno Nexusa można dostać nie tylko od Google.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Gameloft ogłosił właśnie, że 10 jego tytułów zostanie specjalnie przystosowanych pod nowy tablet Google – pod Nexusa 7. Przypomnijmy, że urządzenie ASUSa posiada piękny ekran wielkości 7 cali, procesor NVIDIA Tegra 3 oraz 1 GB RAM – co powinno tylko uprzyjemnić rozgrywkę.

google-nexus-7 

W oświadczeniu sprecyzowano, że chodzi o takie tytuły jak: Asphalt 7: Heat, Dungeon Hunter III, Fantasy Town, Fashion Icon, Modern Combat III: Fallen Nation, Men in Black 3, N.O.V.A 3: Near Orbit Vanguard Alliance, Oregon Trail: American Settler, Shark Dash i The Amazing Spider-Man. Jeszcze nie wiadomo, ile taka optymalizacja będzie graczy kosztować, jak i kiedy gry pojawią się na rynku.

Źródło: phonearena
Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.