10 gier Gameloftu otrzyma optymalizację dla Nexusa 7

Aplikacje

gameloft-logo

Posiadanie urządzenia sygnowanego logiem Nexus wiąże się z wieloma zaletami, do których można zaliczyć m.in. długie wsparcie oraz szybkie aktualizacje do dobrze zoptymalizowanych wersji systemu Android. Okazuje się jednak, że nagrody za kupno Nexusa można dostać nie tylko od Google.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Gameloft ogłosił właśnie, że 10 jego tytułów zostanie specjalnie przystosowanych pod nowy tablet Google – pod Nexusa 7. Przypomnijmy, że urządzenie ASUSa posiada piękny ekran wielkości 7 cali, procesor NVIDIA Tegra 3 oraz 1 GB RAM – co powinno tylko uprzyjemnić rozgrywkę.

google-nexus-7 

W oświadczeniu sprecyzowano, że chodzi o takie tytuły jak: Asphalt 7: Heat, Dungeon Hunter III, Fantasy Town, Fashion Icon, Modern Combat III: Fallen Nation, Men in Black 3, N.O.V.A 3: Near Orbit Vanguard Alliance, Oregon Trail: American Settler, Shark Dash i The Amazing Spider-Man. Jeszcze nie wiadomo, ile taka optymalizacja będzie graczy kosztować, jak i kiedy gry pojawią się na rynku.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x