deadtrigger
Dead Trigger, najnowsza propozycja studia Madfinger Games, to wciągająca strzelanka o świetnym klimacie. Jej akcja osadzona została u schyłku znanej nam cywilizacji, gdy nieznany wirus spustoszył ludzkość, zamieniając większość mieszkańców Ziemi w krwiożercze zombie. Naszym zadaniem jest bronić enklawy pozostałych przy życiu obywateli i postarać się zwalczyć trapiącą ludzkość chorobę.

Dziś do Sieci przedostały się informacje o nadchodzącej aktualizacji Dead Trigger, która ma przynieść ze sobą wiele interesujących elementów. Wśród zapowiedzianych zmian znajdują się nowe bronie, między innymi piła mechaniczna, które mają przyczynić się do urozmaicenia rozgrywki. Otrzymamy również dostęp do nieznanych wcześniej plansz, oraz będziemy musieli stawić czoła nowym typom przeciwników.

Co ciekawe, od teraz Dead Trigger dostępny jest w Google Play całkowicie za darmo, a jeżeli chcecie wesprzeć deweloperów, to możecie skorzystać z wewnętrznego systemu mikropłatności.

Studio Madfinger Games opublikowało zwiastun przedstawiający większość z nadchodzących zmian i trzeba przyznać, że prezentują się one bardzo ciekawie.

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Piotr Andrzejewski