Aktualizacja gry Dead Trigger dostępna [od teraz za darmo!]

Piotr Andrzejewski Piotr Andrzejewski Aplikacje

deadtrigger
Dead Trigger, najnowsza propozycja studia Madfinger Games, to wciągająca strzelanka o świetnym klimacie. Jej akcja osadzona została u schyłku znanej nam cywilizacji, gdy nieznany wirus spustoszył ludzkość, zamieniając większość mieszkańców Ziemi w krwiożercze zombie. Naszym zadaniem jest bronić enklawy pozostałych przy życiu obywateli i postarać się zwalczyć trapiącą ludzkość chorobę.

Dziś do Sieci przedostały się informacje o nadchodzącej aktualizacji Dead Trigger, która ma przynieść ze sobą wiele interesujących elementów. Wśród zapowiedzianych zmian znajdują się nowe bronie, między innymi piła mechaniczna, które mają przyczynić się do urozmaicenia rozgrywki. Otrzymamy również dostęp do nieznanych wcześniej plansz, oraz będziemy musieli stawić czoła nowym typom przeciwników.

Co ciekawe, od teraz Dead Trigger dostępny jest w Google Play całkowicie za darmo, a jeżeli chcecie wesprzeć deweloperów, to możecie skorzystać z wewnętrznego systemu mikropłatności.

Studio Madfinger Games opublikowało zwiastun przedstawiający większość z nadchodzących zmian i trzeba przyznać, że prezentują się one bardzo ciekawie.

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy