google-plus-logo

Jednym z popularnych zastosowań smartfonów i tabletów jest przeglądanie portali społecznościowych – co zresztą nie może dziwić, jeśli uświadomimy sobie że „mądrych urządzeń” używają głównie ludzie młodzi. Walkę o „profile” toczą głównie Facebook i Google+. Dziś androidowy klient tej drugiej „społecznościówki” doczekał się nowej wersji, dostępnej oczywiście w Google Play.

Najważniejszą zmianą w stosunku do poprzedniej wersji jest długo wyczekiwana optymalizacja aplikacji do pracy z tabletami. Znacznie usprawniona została obsługa menu i nawigacja po aplikacji. Dodana została obsługa „Wydarzeń z Trybem Imprezy”. Ulepszono także zarządzanie kręgami oraz wyeliminowano drobne błędy.

A Wy, Drodzy Czytelnicy, wolicie korzystać z Google+, czy z konkurencyjnych portali społecznościowych?

Źródło: Google Play

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.