Google+ dla systemu Android odtąd ze wsparciem dla tabletów

Aplikacje

google-plus-logo

Jednym z popularnych zastosowań smartfonów i tabletów jest przeglądanie portali społecznościowych – co zresztą nie może dziwić, jeśli uświadomimy sobie że „mądrych urządzeń” używają głównie ludzie młodzi. Walkę o „profile” toczą głównie Facebook i Google+. Dziś androidowy klient tej drugiej „społecznościówki” doczekał się nowej wersji, dostępnej oczywiście w Google Play.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Najważniejszą zmianą w stosunku do poprzedniej wersji jest długo wyczekiwana optymalizacja aplikacji do pracy z tabletami. Znacznie usprawniona została obsługa menu i nawigacja po aplikacji. Dodana została obsługa „Wydarzeń z Trybem Imprezy”. Ulepszono także zarządzanie kręgami oraz wyeliminowano drobne błędy.

A Wy, Drodzy Czytelnicy, wolicie korzystać z Google+, czy z konkurencyjnych portali społecznościowych?

Źródło: Google Play

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x