Google Maps offline dla Androida ze wsparciem dla Polski

Aplikacje

google-maps-next

Jakiś czas temu świat obiegła informacja, że najpopularniejsze chyba mapy online – czyli Google Maps – w wersji na platformę Android zostaną wyposażone w funkcję zapisywania map do wersji offline. Użytkowników ta informacja bardzo ucieszyła, ale nie wszystkich – bowiem z opcji tej nie mogli skorzystać m.in. Polacy. Od dziś sytuacja ta uległa zmianie.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Na swoim oficjalnym polskim profilu Google+, Google umieściło informację o udostępnieniu map offline Polski dla użytkowników Androida w naszym kraju. Aby zapisać fragment mapy, należy wybrać odpowiedni obszar i skorzystać z opcji „Udostępnij offline” z menu kontekstowego. Aplikację możecie pobrać tutaj.

Cieszy Was ta informacja?

Źródło: Google+


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x