Najlepsze aplikacje na Smart TV

Co zainstalować na telewizorze? Najlepsze aplikacje na Smart TV, które warto pobrać

Kamil Żółkiewicz Kamil Żółkiewicz Aplikacje

Inteligentne telewizory zupełnie zmieniły postrzeganie tego urządzenia. Od tej pory wcale nie musisz używać ich tylko i wyłącznie do oglądania kanałów z kablówki. Wystarczy wybrać odpowiednie aplikacje po to, aby mieć pewność, że nie będziesz się nudził ze swoim Smart TV. Najlepsze aplikacje na Smart TV potrafią urozmaicić Twój czas wolny. Dzięki nim możesz grać na dużym ekranie, oglądać materiały video z popularnych serwisów streamingowych oraz wiele innych. Wszystko zależy od Ciebie. 

YouTube – wiele możliwości w jednym miejscu

YouTube
Źródło: muhammadsaqii786 from pixaby

Trudno wyobrazić sobie Smart TV bez najpopularniejszej aplikacji do oglądania materiałów wideo. Możesz korzystać z YouTube jak chcesz. Jeśli to miejsce, które wykorzystujesz do słuchania muzyki, wówczas masz taką możliwość. A może chcesz oglądać swoich ulubionych youtuberów? W tym celu również wystarczy jedynie posiadać aplikacje YouTube. W tym miejscu znajdziesz również bardzo dużo filmów pełnometrażowych, które umilą Ci i Twojej rodzinie czas. Jeśli nie masz czas na oglądanie, zawsze możesz dodać filmik do obejrzenia później. Wtedy wrócisz do niego na spokojnie na swoim Smart TV. Możesz oczywiscie zalogować się w celu synchronizacji swojej historii oraz playlist. Dzięki aplikacji możesz również wybierać film na swoim smartfonie, który chcesz przerzucić na ekran swojego Smart TV. 

Pobierz YouTube z Google Play! 

Zobacz także: W Polsce pojawiła się nowa przystawka do TV – oto realme Smart TV Stick 4K

Netflix – gigant filmowy i serialowy się kłania

Netflix
Źródło: Tumisu from pixaby

Tego zawodnika bardzo trudno nie znać. To właśnie tutaj znajdziesz najgorętsze tytuły świata filmów i seriali, jakie powstają w ostatnim czasie. Usługa jest przez cały czas rozbudowywana. Dzięki temu daje widzom jeszcze większe możliwości oraz wrażenia dla widzów. W przypadku Netliksa warto mieć na uwadze subskrupcję. Jeśli chcesz korzystać z filmowych i serialowych zasobów usługi, wówczas powimieneś pamiętać o tym, że zanim zaczniesz się delektować najgłośniejszymi tytułami, musisz założyć konto i wykupić subskrypcję. 

Pobierz Netflix z Google Play! 

Player – od tej pory nie przeoczysz żadnego odcinka ulubionego serialu

Popcorn
Źródło: JESHOOTS from pixaby

Aplikacja pozwoli Ci oglądać seriale z popularnej stacji telewizycjnej. Nie musisz już wracać z językiem na wierzchu do domu, aby tylko zdążyć na godzinę, kiedy jest emisja nowego odcinka przygód Twoich ulubionych bohaterów. Teraz wystarczy już jedynie Player. W nim możesz nadrobić swoje wszystkie zaległości – kiedy tylko chcesz. 

Pobierz Player z Google Play! 

Zobacz także: Smart TV od realme ujawnione tuż przed premierą – dzisiaj każdy robi telewizory

Rakuten TV – dobra propzycja dla fanów koreańskiego kina

Korea
Źródło: modernseoul from pixaby

Aplikacja, która nie ma tak pokaźnych zasobów jak YouTube lub Netfliksa. Jednak spokojnie znajdziesz tutaj tytuł idealny dla siebie. Pomimo tego, że w pierwszej chwili w oczy rzucają się głównie koreańskie tytuły, wystarczy jedynie odrobinę poszperać, aby znaleźć również inne produkcje. W Rakuten TV masz możliwość ustawienia napisów polskich – nie znajdziesz tej opcji w większości produkcji, ale w poszczególnych na pewno uda się na to trafić. W każdym razie na pewno możesz potraktować również Rakuten TV, jako pretekst do nauki obcego języka i podciągnąć się z angielskiego, niemieckiego lub innego. 

Pobierz Rauten TV z Google Play! 

Spotify – posłuchaj muzyki na dużym ekranie

Spotify
Źródło: MIH83 from pixaby

Aplikacja, którą na pewno docenią osoby słuchająe dużo muzyki. Chciałbyś zabierać muzykę ze sobą wszędzie? Dlaczego nie można mieć jej również w swoim telewizorze. Otóż Spotify Ci na to pozwoli. Od tej pory będziesz mógł włączać swoje ulubione piosenki i dodawać do swoich playlist. Oczywiście również tutaj możesz zalogować się do usługi i synchronizować swoje dane. 

Pobierz Spotify z Google Play!

Zobacz także: Jaka przystawka Smart TV będzie dla Ciebie najlepsza, czyli wybieramy Smart TV Box!

Najlepsze aplikacje na Smart TV to tylko kilka propozycji. Każdy inaczej spędza swój czas wolny i szuka innej rozrywki. Dlatego instalowanie aplikacji jest bardzo indywidualnym wyborem. To właśnie możliwość korzystania z konkretnych usług na telewizorze gwarantuje zadowolenie z ich użytkowania. W ten sposób na pewno będziesz zadowolony ze swojego urządzenia. Dzięki temu będziesz w stanie możliwie maksymalnie wykorzsytać potencjał swojego inteligentnego urządzenia. 

Źródło obrazka wyróżniającego: ADMC from pixaby

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy