Aplikacja mobilna serwisu społecznościowego Twitter doczekała się kolejnej aktualizacji, która przynosi wiele ciekawych zmian. Zapewne zainteresuje ona wszystkich fanów tweetowania, a być może i przekona do skorzystania z niego również jego sceptyków. Obok kosmetycznych zmian (takich jak odświeżony sposób prezentacji wpisów) producent wprowadził również do programu nowe funkcje.

Największą zmianą jest możliwość podglądu treści (w momencie, w których pojawi się tweet, który zawiera w sobie link do jakieś strony internetowej, zdjęcia lub wideo, Twitter dla Android automatycznie wyświetli je nam wraz z krótkim wstępem do dalszej części (na razie opcja ta jest powoli wdrażana, więc na pełną funkcjonalność przyjdzie jeszcze chwilę poczekać)). Zmieniono również sposób zarządzania powiadomieniami. Od teraz możemy być informowani również w momencie, kiedy na obserwowanych przez nas profilach pojawi się wpis (niestety nie da się wybrać określonych profili, przez co możemy być zalani spamem). Deweloper chwali się również usprawnieniem wyszukiwania oraz lepszym doborem treści w dziale „Discover” i możliwością przenoszenia się pomiędzy profilami poprzez klikanie w awatary.

Ciekawe czy zmiany te będą wystarczające by Twitter był bardziej popularny wśród użytkowników smartfonów. A Wy korzystacie z tego portalu, na co dzień? Oczywiście zapraszamy też na nasz profil na Twitterze: http://twitter.com/android_polska/.

źródło: twitter.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.