facebooklogo

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Jeśli jesteście fanami społecznościowego portalu Marka Zuckerberga, w Sklepie Google macie do dyspozycji kilka pozycji do jego obsługi. Jeżeli korzystacie jednak z oficjalnej aplikacji Facebooka, to mamy dla Was dobrą wiadomość.

Mobilny program Facebooka został właśnie zaktualizowany do wersji 1.9.7. Od tego momentu, aplikacja kompatybilna jest tylko i wyłącznie z urządzeniami opartymi o Androida w wersji 2.2 i wyższej.

Na liście zmian aplikacji widzimy m.in. że poprawiona została obsługa przedniej kamery. Ekran rozmów wyposażony został w nowe funkcje, takie jak łatwe przełączanie konwersacji, wysyłanie większych obrazków czy podgląd osób online. Aplikacja ma od teraz także szybciej się logować i działać. Zwiększono także bezpieczeństwo korzystania z aplikacji i poprawiono drobne błędy.

Aplikację możecie pobrać tutaj.

Źródło: androideadlines
Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.