ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Aplikacje do postanowień noworocznych

Te aplikacje do postanowień noworocznych pozwolą spełnić Twoje marzenie w 2022!

Autor: Kamil Żółkiewicz Kategoria: Aplikacje

Nowy Rok jest zawsze szczególnie magicznym czasem, który skłania do refleksji. Wtedy człowiek zatrzymuje się i znajduje chwilę na to, aby zastanowić się nad swoim postępowaniem i podjętymi decyzjami. Oczywiście zawsze żyje się przeświadczeniem o tym, że nowe może być zdecydowanie lepsze. Dlatego w każdy nowy rok wchodzi się z ogromną nadzieję na to, aby był on po prostu jeszcze lepszy i ciekawszy. W tym celu każdy dokonuje postanowień noworocznych. Jednak, aby Twoje nowe marzenie się spełniło, musisz się odpowiednio za to zabrać. Chyba wiesz, co dzieje się z większością obietnic noworocznych? Tak szybko jak się zaczynają, tak się kończy ich historia. Dlatego, jeśli faktycznie nie masz słomianego zapału w danej tematyce, wówczas koniecznie musisz zdecydować się na aplikacje do postanowień noworocznych. Dzięki nim na pewno będzie dużo łatwiej dopilnować swoich marzeń w 2022 roku oraz w każdym kolejnym. 

Rzuć palenie – marzenie wielu osób

Papierosy
Źródło: geralt from pixaby

To chyba jedno z najczęściej pojawiających się marzeń dla wielu osób. Palenie dla większości osób jest złym nałogiem, którego próbują się pozbyć za wszelką cenę jednak bardzo często nieskutecznie. Na to technologia ma również swoje rozwiązanie. Aplikacja Rzuć palenie Ci w tym pomoże. To właśnie w tym miejscu możesz śledzić postępy swoich starań. To może być dla Ciebie bardzo duża motywacja, a jak wiadomo w marzeniach potrzeba jej bardzo dużo. Kolejnym ciekawym dodatkiem, jest podliczenie oszczędności, które zgromadziłeś dzięki niepaleniu. Prowadzenie dziennika utwierdzi Cię jeszcze bardziej w tym, jak bardzo pozytywnego przedsięwzięcia podjąłeś się dla swojego zdrowia. 

Pobierz Rzuć palenie z Google Play! 

Zobacz także: Niebezpieczne papierosy elektroniczne — jeśli je posiadasz, dokonaj zwrotu

Przypomnienie o wodzie – Przypomnij o piciu wody

Picie wody
Źródło: GSquare from pixaby

Będę się lepiej odżywać – brzmi znajomo, prawda? Oczywiście! Ile już razy mówiłeś to sobie, kiedy odliczałeś ostatnie sekundy Starego Roku, aby chwilę później powitać ten Nowy? Dobrym nawykiem na pewno jest picie wody. Jednak żyjemy szybko i czasami nie jest łatwo tego dopilnować. Dlatego w tym celu również warto zainstalować aplikację, która pozwoli na śledzenie Twoich postępów w piciu wody oraz, co więcej, pozwoli wyrobić sobie dobry nawyk. Aplikacja jest bardzo prosta i intuicyjna i na pewno nie będziesz mieć problemów z jej obsługą. 

Pobierz Przypomnienie o wodzie – Przypomnij o piciu wody z Google Play! 

Zobacz także: Czy woda nadaje się do picia? Gwarancje da Ci… wyświetlacz smartfona

Angielski za darmo z Duolingo

Angielski
Źródło: MonikaP from pixaby

To kolejne bardzo częste postanowienie noworoczne. Dużo osób planuje poprawić swój angielski lub inny język. Jedną z najpopularniejszych aplikacji, które możesz użyć właśnie w tym celu, jest Duolingo. To bardzo prosto działające rozwiązanie. Nauka bazuje na przechodzeniu krótkich etapów nauki. Lekcje są tematyczne. Dzięki temu na pewno odpowiednio nauczysz się słownictwa, ponieważ nauka zgodnie z tematem jest pomysłem, które daje duże możliwości i efekty. Duolingo jest bardzo intuicyjne. Na pewno nie będziesz mieć problemów z obsługą. Warto pamiętać również o tym, że z tego dobrodziejstwa możesz również korzystać za pośrednictwem strony internetowej. Jeśli jednak chcesz mieć odpowiednie efekty oraz regularność swojej nauki, wówczas warto mieć również aplikację na swoim telefonie – zwłaszcza na pulpicie. To zapewni dla Ciebie odpowiednią przypominajkę. 

Pobierz Angielski za darmo z Duolingo z Google Play! 

Zobacz także: Papierosy? Alkohol? Narkotyki? Nic z tych rzeczy! Teraz przemyca się procesory!

Aplikacje do postanowień noworocznych są bardzo pomocnym rozwiązaniem. Dzięki nim możesz pożegnać się ze słomianym zapałem, co jest charakterystyczne dla większości osób, które dają się porwać fali życzeń. Weź sprawy w swoje ręce i faktycznie przyczyń się do tego, aby Nowy Rok był tym czasem wielkiej zmiany, o której przecież tak bardzo marzysz. Ponoć w życiu nic samo z siebie się nie załatwi, dlatego, póki masz zapał i nadzieję na dokonanie tej zmiany, powinieneś brać sprawy w swoje ręce. W tym celu niezwykle pomocne staną się właśnie aplikacje do postanowień noworocznych. 

Źródło obrazka wyróżniającego: USA-Reiseblogger from pixaby

Sprawdź najnowsze wpisy