ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Aplikacje świąteczne

Te aplikacje świąteczne sprawią, że poczujesz magię świąt nawet korzystając z telefonu

Autor: Kamil Żółkiewicz Kategoria: Aplikacje

Święta to czas wszechogarniającej energii, które udziela się prawie wszędzie. Widzisz ją w centrum handlowym, na ulicach oraz przede wszystkim w swoim własnym domu. Dlaczego nie szukać tych świątecznych wrażeń także w smartfonie? Niektórzy na pewno się jeszcze nad tym nigdy nie zastanawiali, ale jest naprawdę dużo aplikacji, które mogą wprawić użytkownika w poczucie, że zbliża się Boże Narodzenie. Wybór jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie swoją ulubioną aplikację świąteczną. Dzięki niej na pewno poczujesz święta jeszcze bardziej. Aplikacje świąteczne są bardzo różne – w zależności, czego dokładnie szukasz. Czy wolisz usługę, która pomoże z kolędami, a może jednak chciałbyś poszukać nowych przepisów i zaskoczyć swoją rodzinę nową potrawą na wigilijnym stole? Na to wszystko znajdziesz odpowiedź w Google Play! 

Radio ze świątecznymi przebojami – Christmas Radio

Święta
Źródło: Couleur from pixaby

Jeśli jesteś fanem świątecznych brzmień i lubisz słuchać kolęd, wówczas warto mieć na uwadze aplikacje typu Christmas Radio. To właśnie tam znajdziesz bożonarodzeniowe brzmienia i wypełnisz pustą przestrzeń pozytywną melodią. Dzięki temu atmosfera w Twoim otoczeniu zrobi się momentalnie świąteczna. Wybór aplikacji jest całkiem szeroki, ponieważ dużo jest propozycji z zakresu Christmas Radio. Innym wyborem, jeśli potrzebujesz świątecznej muzyki, jest zaglądnięcie do świetnie znanych miejsc takich jak Spotify, YouTube lub YouTube Music. Jak co święta również i w te znajdziesz tam przygotowane playlisty, gdzie można odszukać świąteczne utwory. 

Pobierz Christmas Radio, Spotify, YouTube i YouTube Music z Google Play! 

Zobacz także: Blackout – to nie koniec świata, wszyscy jesteśmy prawie przygotowani, pomogą także smartfony

Życzenia SMS – kto jeszcze wysyła kartki świąteczne?

Życzenia
Źródło: satheeshsankaran from pixaby

Dawniej była to piękna tradycja i pewnego rodzaju ceremonia – wysyłanie kartek świątecznych. Jednak świat idzie do przodu i forma składania życzeń dla osób na odległość również się zmienia. W tym celu warto mieć na uwadze gotowe życzenia SMS. Nie każdy ma zdolność komponowania pięknych, jak wiersz, życzeń. Tutaj z ratunkiem przychodzą aplikacje z gotowymi życzeniami, które od tej pory możesz mieć zawsze pod ręką i sprawia wysłać wybrane do swoich najbliższych, aby nie poczuli się, że o nich zapomniałeś. Wybór takich rozwiązań jest całkiem spory, dlatego na pewno znajdziesz coś, co podpasuje właśnie Tobie. 

Pobierz aplikacje do składania życzeń z Google Play! 

Zobacz także: Często słuchasz na YouTube? Spodoba Ci się nowe sterowanie

Przepisy świąteczne – zaskocz swoją rodzinę nową potrawą!

Z czym najbardziej kojarzy się Boże Narodzenie. No właśnie, to pytanie, na które każdy ma swoją własną odpowiedź. Bardzo często można usłyszeć jedno – jedzenie. To szczególny czas różnorodnych potraw. Po co w takim razie aplikacja z przepisami? Zaskocz swoją rodzinę? Zrób wybrane danie na nowy sposób lub zaszalej jeszcze bardziej i przygotuj coś, czego Twoja rodzina jeszcze w żadne święta nie jadła. W tym właśnie pomogą aplikacje z przepisami. 

Pobierz aplikacje z przepisami świątecznymi z Google Play!  

Zobacz także: Mieliśmy polskiego Facebooka, będzie polski YouTube — poznajcie BanBye

Świąteczne gry pozwolą na rozrywkę w rytmie Bożego Narodzenia

Smartfon
Źródło: DrMedYourRasenn from pixaby

Google Play to prawdziwa kopalnia przeróżnych gier. Znajdziesz tam między innymi te, które jak najbardziej wpisują się w świąteczny klimat, a jest ich całkiem sporo! To dobra propozycja dla dzieci oraz dorosłych – zwłaszcza wtedy, kiedy siedzenie przy stole i patrzenie się w TV stanie się zbyt nudne. 

Pobierz gry świąteczne z Google Play! 

Zobacz także: „Prawdziwe” Squid Game – tak bawią się gwiazdy YouTube, które mają miliony

Aplikacje świąteczne charakteryzują się przede wszystkim bardzo dużą różnorodnością, a co za tym idzie, na pewno każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie, aby tym samym uczynić swój smartfon świątecznym “miejscem”. Każdy szuka i potrzebuje czegoś innego. Dla jednego będzie potrzeba aplikacji z kolędami, a inna osoba znowu zapragnie zmienić nieco potrawy na swoim stole wigilijnym – aplikacja z przepisami. Dla dzieci na pewno idealnie sprawdzą się świąteczne gry. Boże Narodzenie jest czasem szczególnie ważnym, który czuje się niezależnie od tego, w jakich warunkach oraz z kim spędza się ten szczególny czas. Ta magia jest obecna wszędzie dookoła – w każdym miejscu. A Twój smartfon od tej pory może się do tego także przyczynić. 

Źródło obrazka wyróżniającego: sabrinabelle from pixaby

Sprawdź najnowsze wpisy