ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Aplikacje do liczenia dni

Wyczekujesz tej chwili? Aplikacje do odliczania dni pozwolą pamiętać jeszcze bardziej

Autor: Kamil Żółkiewicz Kategoria: Aplikacje

Każdy czegoś oczekuje. Nie zawsze można mieć wszystko od razu. Na poszczególne wydarzenia bardzo często potrzeba po prostu czasu. A Ty? Oczywiście wyczekujesz i jedynie liczysz dni w swoim kalendarzu, co zabiera Ci dużo czasu i jest bardzo prostą drogą do pomyłki. Aplikacje do odliczania dni są idealnym wyborem dla Ciebie. Możesz jednocześnie ustawić odliczanie dla wielu innych wydarzeń. Jeśli chcesz wszystko mieć pod ciągłą kontrolą, wtedy przydatne będzie dodawanie zegarów na swój pulpit. Dzięki widżetom przy każdym odblokowaniu telefonu przypomnisz sobie, ile to czasu jeszcze trzeba czekać. Aplikacje do odliczenia dni są bardzo prostymi narzędziami i nie sprawiają żadnych kłopotów z ich obsługą. 

Odliczanie Dni + Widżet

Aplikacje do liczenia dni
Źródło: MaeM from pixaby

Aplikacja jest znana przede wszystkim z tego, że proponuje bardzo ciekawe grafiki – na planie koła z paskiem postępu. Dzięki temu wystarczy dosłownie sekunda po to, aby dowiedzieć się, ile dni minęło oraz czy to dużo, czy mało na tle całego czasu oczekiwania. To bardzo wygodna oraz prosta w obsłudze aplikacja. Nic więcej nie potrzebujesz poza funkcją odliczania dni. Dlatego nie ma sensu spodziewać się, nie wiadomo czego. Koniec końców na pewno nie korzystałbyś z żadnych dodatkowych opcji.  

Pobierz Odliczanie Dni + Widżet z Google Play! 

Zobacz także: Jak ustawić dwie strefy czasowe w Kalendarzu Google?

Odliczanie Dni – Countdown

Aplikacje do liczenia dni
Źródło: Dorigo from pixaby

W przypadku tej aplikacji można napisać dosłownie to samo, co o innych – prosta i intuicyjna obsługa, która pozwala na ustawienie licznika dni do określonego wydarzenia. Co innego wprowadza ta aplikacja na tle innych? Tutaj przede wszystkim pojawia się ciekawe opracowanie graficzne. 

Pobierz Odliczanie Dni – Countdown z Google Play! 

Zobacz także: Tryb Offline powrócił do Kalendarza Google – to wielka ulga dla wielu użytkowników

Countdown & Counter: Dni kalendarza, przypomnienia

Aplikacje do liczenia dni
Źródło: 200degrees from pixaby

Aplikacja posiada nowoczesny design. Jest bardzo intuicyjna i na pewno będziesz w stanie korzystać z niej już w pierwszych chwilach. Między innymi dlatego jest świetnym wyborem dla osób, które szukają konkretnej aplikacji do odliczania dni. Nie znajdziesz tutaj żadnych zbędnych bajerów, z których zapewne nigdy byś nie skorzystał. Countdown & Counter daje Ci sprawdzone rozwiązanie i dzięki tej aplikacji będziesz wiedział, kiedy w końcu nadejdzie ta długo wyczekiwana chwila. 

Pobierz Countdown & Counter: Dni kalendarza, przypomnienia z Google Play! 

Zobacz także: Jak używać Kalendarza Google? Sztuczki pomogą organizować się sprawniej

Licznik dni

Kalendarz
Źródło: tigerlily713 from pixaby

To aplikacja, która posiada zdecydowanie inną estetykę niż wszystkie powyżej. Dlatego, jeśli wymienione do tej pory nie przypadły Tobie do gustu, wtedy warto zastanowić się nad Licznikiem Dni, ponieważ faktycznie wygląd jest znacznie inny i może to być wtedy strzał w dziesiątkę. Kafelkowy układ poszczególnych odliczeń może dla niejednej osoby być zdecydowanie łatwiejszy niż propozycje konkurencji. Oczywiście tak samo jak w innych aplikacjach również tutaj masz możliwość ustawienia widżetów, które będą Cię informowały o czasie oczekiwania na konkretne wydarzenie za każdym razem po odblokowaniu urządzenia, pierwsze co zobaczysz, to właśnie Twoje odliczenia. Dzięki temu przez cały czas będziesz w stanie być na bieżąco ze swoimi powiadomieniami. 

Pobierz Licznik dni z Google Play! 

Zobacz także: Zoom chce być potęgą na miarę Google i Microsoftu – w drodze mail i kalendarz

Aplikacje do odliczania dni mogą być bardzo przydatne w wielu sytuacjach. Każdy czeka na ten ważny dla niego dzień. Nie trudź się codziennym liczeniem dni w kalendarzu. Wystarczy zainstalować aplikację do odliczania dni. W ten sposób za każdym razem, kiedy tylko użyjesz swojego telefonu, będziesz wiedział, ile dni jeszcze musisz zaczekać. Usługi posiadają swoje widżety. To pozwala na ustawienie zegara odliczania na stronie głównej. Od teraz odblokowanie telefonu za każdym razem będzie informować, jak długo jeszcze musisz czekać. Dzięki temu będziesz mieć kontrolę nad wszystkimi ważnymi dla Ciebie wydarzeniami. Wystarczy jedynie wszystko odpowiednio zorganizować oraz oczywiście wybrać aplikację do odliczania dni!

Źródło obrazka wyróżniającego: congerdesign from pixaby

Sprawdź najnowsze wpisy