VLC dla Androida wreszcie w Google Play

Aplikacje

vlc-logo

Jeśli jesteście fanami multimediów na smartfonie bądź tablecie, ta informacja z pewnością Was ucieszy. Do Google Play wprowadzony został właśnie odtwarzacz VLC, znany chociażby z komputerów PC. Aplikacja jest wciąż w fazie beta.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Pierwsza wersja programu przeznaczona jest tylko na część procesorów ARMv7 ze wsparciem NEON, tj. dla procesorów Tegra 3, TI OMAP i Snapdragon S2, S3 i S4. Wersja dla Tegry 2 i procesorów ARMv6 ujrzeć światło dzienne ma w ciągu kilku następnych dni.

vlc-menu 

Odtwarzacz już w obecnym stadium rozwoju obsługuje takie funkcje jak biblioteka mediów, wsparcie dla wielokanałowego dźwięku, napisy, autorotacja czy gesty. Program jest w stanie odtworzyć większość popularnych formatów video i audio, posiada swój widget i można go kontrolować za pomocą zestawu słuchawkowego.

Cieszy Was fakt pojawienia się tej aplikacji w sklepie Google? 

Źródło: androidpolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x