The Amazing Spider-Man już w Google Play

Aplikacje

W oczekiwaniu na premierę kinową przygód naszego pajęczego bohatera, Gameloft postanowił dać nam możliwość wcielenia się w rolę „człowieka pająka”. Gra zapewnia najróżniejsze możliwości walki oraz zaawansowany system sterowania. Niestety, odstraszającym aspektem jest cena, która przy aktualnym kursie wynosi nieco ponad 22 złote. Nie jestem przekonany, czy nie jest ona zbytnio wygórowana, jednak z pewnością znajdą się entuzjaści, którzy zdecydują się na zakup. Od momentu pojawienia się gry w Google Play, a było to 28 czerwca, została ona pobrana ponad 350 razy.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Osobiście nie zdecydowałem się na zakup tej pozycji. Jeżeli jesteście w posiadaniu tej gry, to dajcie znać w komentarzach, czy jest warta swojej ceny.

Gra dostępna jest pod tym adresem.

źródło: Google Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x