Asphalt 7: Heat – kiedy w końcu premiera?

Aplikacje

Z niecierpliwością entuzjaści szybkich samochodów oczekują premiery najnowszej odsłony Asphalt’a 7, który miał ukazać się już 25 czerwca, co jednak nie nastąpiło. W chwili obecnej nie wiadomo, kiedy ujrzymy grę na platformie Android. Gameloft nie poinformował dlaczego termin premiery został przekroczony oraz kiedy planują ostatecznie udostępnić najnowszą odsłonę.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Poniżej zamieszczam, krótki gameplay, aby zaostrzyć apetyt.

{youtube}CrAMdce2xi8{/youtube}

Fani motoryzacji muszą wziąć głęboki wdech i czekać cierpliwie. Gra na powyższym filmiku wymaga jeszcze dość dużego dopracowania. Być może to jest powodem opóźnienia. Jedyne co nam pozostaje, to wrócić do poprzednika i rozgrzać się przed szaleńczą jazdą. Pamiętajcie, aby nie prowadzić po alkoholu, ponieważ może to skutkować przegraną. Jeżeli developerzy dalej będą zwlekać, to możemy spodziewać się takich wyścigów na naszych ulicach.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x